Шановні клієнти! Оплата замовлень в інтернет-маркеті GenerGO здійснюється в національній валюті України: безготівково або готівкою зручним для вас способом:

 

-готівкою на складі при самовивезенні товару

-готівкою кур'єру при доставці службою інтернет-магазину GenerGO

-переказом банківською картою Visa/MasterCard

-безготівково на рахунок нашої компанії

 

Товари, що відмічені як "є в наявності" відвантажуються та відправляються клієнту протягом 1-3 робочих днів.

 

Терміни доставки товарів, що потребують передзамовлення, уточнюються під час замовлення з менеджером.

 

* Важливо! Усі замовлення, що надійшли у вихідні чи дні загальнодержавних свят будуть оброблені найближчого робочого дня.

 

Доставка товарів

 

Доставка замовлень здійснених в інтернет-маркеті GenerGO, здійснюється як в Києві і області, так і по всій території України (за виключення тимчасово непідконтрольних територій) в зручний для вас спосіб.

 

Можливий самовивіз товару зі складу в місті Києві.

 

Доставка кур'єрською службою інтернет-маркету GenerGO по Україні за попереднім узгодженням логістичних деталей. Вартість доставки розраховується в індивідуальному для кожного замовлення порядку.

Замовлення доставляється до під'їзду або воріт будинку. Вивантаження та підйом на поверх водій не здійснює. Якщо вам додатково необхідні підйом важких або великогабаритних товарів на поверх або послуги вантажно-розвантажувальної техніки, повідомте про це нашого менеджера.

 

Доставка «Новою поштою». Таке відправлення здійснюється лише за 100% передоплатою. Вартість доставки в такому випадку рахується згідно тарифів оператора «Нова пошта». 

У випадку пошкодження товару при транспортуванні, слід відмовитися від оплати послуг доставки та отримання замовлення і скласти Акт приймання-передачі. В такому випадку «Нова пошта» відшкодує вам вартість товару. Повернення товару здійснюється за погодженням сторін.