Ви здивуєтесь, та більшість безглуздих міфів про роботу генераторів та електростанцій народжуються… на сайтах недобросовісних продавців, які намагаються втюхати товар правдами і неправдами. В цьому матеріалі ми розвіємо типові вигадки, щоб вберегти вас від зайвого стресу під час експлуатації приладу.
Міф 1: Можна доливати паливо при працюючому двигуні.
Однозначно ні. В інструкціях до кожного приладу, ви знайдете чіткі рекомендації щодо цього. Виробники категорично не радять заливати паливо в працюючий генератор. Під час роботи він продукує електрострум, що підвищує ймовірність займання. Присутність парів палива поблизу джерела іскроутворення теж неприпустима.
Міф 2: Можна довіряти лише генераторам певного бренду.
Один з найважливіших механізмів генератора - двигун. В більшості, він виготовляється не в компанії того чи іншого бренду генераторів, а купується окремо в Honda, Briggs and Stratton, Subaru, Kohler тощо. Відтак, суперечки щодо того яка марка топовіша, часто, невиправдані, а докази ефективності необ’єктивні.
Міф 3: Придбаю на ОЛХ: б/в прилад теж довго служитиме.
Можливо вам пощастить і придбаний б/в генератор справді служитиме не один рік. Та є ризик потрапити на продавців, які шукають легкого заробітку шляхом шахрайства. Схема така: купується дешевий агрегат, обклеюється наліпками з назвою відомого бренду, друкується інструкція по типу оригінальної, запаковується в стрейч-плівку і продається… як «майже новий і навіть на гарантії». По факту, ви сплачуєте чималі кошти, а отримуєте генератор з потужністю в 2-4 рази менше заявленої.
Міф 4: Генератори - дуже шумні машини, які лише заважають
Сучасні генератори оснащені новітньою системою охолодження, що забезпечує виключно тиху роботу з рівнем шуму на 5-8 децибелів нижче, ніж застарілі моделі. Також генератори продаються в шумозахисному кожусі, які знижують шумність.
Тож раді будемо закрити інші ваші питання по експлуатації чи покупці генераторів. GenerGO - ваш надійний помічник в енергетичних рішеннях.