Сучасні генератори - це ну, може не еталон, але хороший варіант для асоціації зі словами «міць», «надійність». У виробництві використовуються якісні, високотехнологічні матеріали та прогресивні конструкторські рішення. До кожного приладу додається детальна інструкція по експлуатації, а також рекомендації щодо подовження періоду використання. Але хіба хто їх читає?! 

 

Ми пропонуємо вам не перевантажувати мозок нудними правилами, а дослухатись до рекомендацій нашого маркету. І швидше приходити за новим генератором. Отже, беріть на озброєння: 

 

  1. Мастило. Просто забудьте про нього і необхідність перевірки його рівня перед кожним запуском приладу. При виборі мастила, звертайте увагу на найдешевші і низькі класи якості. Про напівсинтетичні види мастила з класом в’язкості SAE 10W-30, приміром, як Könner&Söhnen 10W-30 просто не думайте навіть. 

  2. Фільтри. Киньте камінь в того, хто скаже, що паливні фільтри треба періодично міняти. Не варто цього робити, адже так ви попередите засорення і двигун працюватиме справно. І довго. 

  3. Паливо. В якості палива використовуйте дешеву рідину сумнівного походження на заправках з сусіднього двору. Це дозволить збільшити об’єми осаду в баці і двигуні та посадити роботу всіх механізмів за лічені місяці. Зберігайте бензин так довго, як зможете. Правило про зберігання бензину не більше 2 місяців, а дизелю - не більше 6.

  4. Чистота. Встановіть генератор в місці з найбільшим скупченням пилу, бруду та вологи. Профілактичні чистки для уникнення замикання вам ні до чого. Якщо в комплекті з прибором йде спеціальний чохол для зберігання - використайте його для зберігання картоплі. Також важливо встановити генератор в місці з максимально нерівною поверхнею: більше вібрацій, більше механічних пошкоджень. 

  5. Навантаження. Не дайте генератору перепочити ні на хвилину! Задавайте максимальне навантаження, щоб альтернатор та обмотки приладу просто закипіли від перевантаження. 

Важливо: в матеріалі присутня іронія, тож просимо діяти від зворотнього. Фахівці GenerGO також завжди готові підказати і допомогти в питаннях запуску та експлуатації приладу. Звертайтесь, ми на зв’язку.